Вчора в нашому храмі урочисто відзначили день пам'яті священномученика Йосафата.

Про св. Йосафата знаємо дуже багато і вшановуємо його як одного з найбільших святих нашої Церкви.

Йосафат Кунцевич жив у час, коли в суспільстві відбувалася міжконфесійна релігійна боротьба, захищаючи ідею єдності з Католицькою Церквою, за що і був убитий. Він досягнув своєї мети, адже після його смерті багато ворогів навернулося, а Йосафата Бог прославив, залічивши до лику святих, оскільки той віддав своє життя за Христа.

Тому у цей день вірні чисельно молилися на святкових богослужіннях та отримали благословення мощами святого Йосафата, які постійно перебувають у нашому храмі.

Опісля Літургії парафіяни також побачили виступ Дитячої спільноти про життя і діяльність святого.

За прикладом святого священномученика Йосафата, дбаймо про єдність у наших сім'ях, державі, а передусім - про єдність із Богом, таким чином виконуючи волю нашого Творця.