Віче-реквієм з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся в Прикарпатському університеті, в День Гідності та Свободи.

Біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, віддати шану Героям зібралися представники ректорату, викладачі, студенти, працівники, священослужителі та журналісти.

Під звуки пісні “Гей, плине кача…” студенти поклали квіти до Обеліску. Під час віче-реквієму священик нашого храму о. Віталій відслужив поминальну Панахиду за Героями, які загинули на Євромайдані. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

З посиланням на сайт ПНУ.

Дивіться також:

В неділю вірні нашого храму молилися перед мощами блаженної Йосафати Гордашевської

"Ті, яких світ був невартий"