2 лютого на нашій парафії відбулася завершальна святкова подія різдвяного циклу.

Розколяда - одне із небагатьох святкових дійств у році, яке гуртує парафіян, адже кожен своєю працею долучається до підготовки, беручи участь у святковому концерті чи готуючи смаколики, якими згодом будуть частуватись учасники розколяди.

Святковий настрій парафіянам подарували наш парафіяльний хор, який майстерно виконав різдвяні колядки. Згодом діти ще раз виступили вертепом, з яким в часі Різдва мандрували по домівках наших парафіян.

Приємно відзначити, що цього року учасники молодіжної спільноти також взяли участь у концертній програмі та своїм виступом зворушили серця слухачів.

На завершення урочистої частини виступив хор "Infinitum", учасники якого нам добре відомі, адже виконавці часто супроводжують своїм співом молитву Святої Літургії в нашому храмі.

Тож щиро дякуємо всім, хто своєю працею допоміг нам провести це незабутнє свято. Нехай Господь всіх вас винагородить за щиру і віддану працю на славу Божу!