«Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне» (Мт.19,14).

Попри вивчення англійської, німецької та української мов, математики та інших шкільних предметів, важливо навчити дитину виявляти любов до Бога. Цієї любові найкраще можна навчити через власний приклад батьків та практикуюче життя у Церкві.

При нашій парафії активно працює катехитична школа, яка щосуботи та щонеділі збирає дітвору на заняття. На цих зустрічах через ігри, вікторини, банси, загадки, квести та навчання катехитів діти пізнають Бога, інтелектуально зростають і весело проводять час у колі нових знайомств.

Щиро запрошуємо усіх охочих приєднатися до катехитичної школи, навчання якої відбувається:

Субота:

10:00 – Діти віком від 7 до 10 років

14:00 – Діти віком від 11 до 14 років

Неділя:

12:00 – Діти віком до 6 років

Головний катехит - бр. Ігор (097 932 56 59)