15 лютого Церква вшановує свято Стрітення Господнього.

Відзначення цього празника розпочалося відправою Великої Вечірні з Литією 14 лютого. Сьогодні, взявши головний символ цього свята - свічку, парафіяни зібралися у храмі на спільній Літургії.

Роздумуючи над Божим словом, о. Микола під час проповіді наголосив, що нашим головним завдання є не просто прийти до церкви, не лише "доторкнутися до Бога", але прийняти його у Пресвятій Євхаристії.

Свято Стрітення відкриває правду про те, де сьогодні можемо зустріти Бога. Коли ми є в храмі, це означає, що ми в себе вдома, адже церква - Господній дім, а ми є його дітьми. Християнин - той, кого можна знайти у храмі.

Кожен з нас покликаний бути активним учасником церковного життя та свідчити своїм прикладом Божу присутність у наших серцях. Бажаємо і вам, дорогі парафіяни, подібно як праведний Симеон, радіти від особистої зустрічі з Ісусом Христом.