19 по 21 лютого в Івано-Франківську перебував високоповажний гість, Генеральний директор БФ «Реновабіс» о. д-р Крістіан Гартль.

Високоповажний гість мав нагоду подивитися на життя Курії Івано-Франківської Архієпархії, оглянути Духовну семінарію, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та Католицьку загальноосвітню школу ІІ-ІІІ ступенів-гімназію св. Василія Великого.

Останній день свого візиту високодостойний гість pозпочав зі спільної молитви Святої Літугії у нашому хpамі, яку очолив паpох прот. Михайло Клапків у співслужінні з іншими священнослужителями паpафії. Взявши участь у спільній молитві Божественної Літургії в нашому обряді отець не приховував свого щирого захоплення нашим богослужінням.

«Мені дуже подобається те, як у вас моляться. Кількість молодих вірних у ваших храмах та кількість священників, які тут служать, - це приклад і для цілої Європи», - каже о. д-р Крістіан Гартль.

Сподобалося гостю і перебування в самому серці Прикарпаття. За його словами наше місто та Архієпархія в цілому розвивається швидкими темпами та рухається у вірному напрямку.

На завершення свого візиту о. д-р Крістіан Гартль також мав екскурсію центральною частиною Івано-Франківська, ознайомився з діяльністю Департаменту інформації, видавництва «Нова зоря» та побував у Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

З посиланням на сайт Аpхієпаpхії.