Дорогі наші парафіяни! Звертаюся сьогодні до всіх, хто продовжує молитися разом з нами в ONLINE режимі.

Ми з Вами наближаємось до кульмінації Великопосної мандрівки, часу, коли ми спогадуємо смерть і воскресіння Божого Сина. Особливе місце у приготуванні до Великодня посідають відправи Страсного Четверга, а саме Вечірня з Літургією св. Василія Великого, яку молимося зранку та Утреня Страстей, над якою роздумуємо у вечір четверга.

У цих відправах Церква ставить перед нами Ісуса, який є покинутий апостолами, катований, розіп’ятий. Тут наче проходимо всю Хресту Дорогу нашого Господа, зупиняючись на кожній стації, роздумуючи над кожним Євангельським уривком. Тут ми бачимо Бога, що упокорюється перед своїм створінням - людиною, віддаючи своє життя за неї.

Для кожного з нас ця спільна молитва, яку цього річ дивимось через ONLINE трансляцію має бути хвилею застанови та переосмислення своїх вчинків, думок…Щоб часом і ми, будучи в одному домі з Ісусом, приймаючи Його Тіло і Кров, не уподібнилися до того лукавого учня, що продав свого учителя, видавши Його на смерть.

Тож коли зараз будемо молитися Утреню Страстей, перепросімо Бога у своєму серці, збудімо в собі щирий жаль за всі вчинені нами гріхи. Притулімо до свого серця той маленький хрестик, який носимо на своїх грудях, бо ж це на ньому розпростер свої руки мій розіп’ятий Ісус, який мене дуже сильно любить та обіймає.

Щиро запрошуємо Вас завтра, у Страсний Четвер, до спільної молитви, яку ми будемо транслювати на нашій сторінці Facebook.

8:00 год. – Вечірня з Літургією св. Василія Великого;

18:00 год. – Утреня Страстей.

Завдяки сучасним технологіям Ви також можете написати своє намірення на молитву, скоpиставшись посиланням:

Також будемо вдячні за Вашу добровільну пожертву на Святу Літургію. По можливості пожертву можна надіслати на рахунок нашої парафії або ж сканувавши QR-код

Отримувач:

УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці

ЄДРПОУ:

Р/р: UA703366770000026008374653001

‎АТ КБ»Приватбанк»

Призначення платежу: Добровільна пожертва нецільового призначення

Нехай Господь благословить і береже Вас та Ваші родини!

Дякуємо, що залишаєтесь з нами  ONLINE!!!