Дорогі у Христі! Ми завжди важко переживаємо мить, коли близька для нас людина покидає цей світ. Ми сумуємо, плачемо, скорбимо.

У сьогоднішній день, коли кладемо до гробу тіло нашого Бога. Цієї миті ми на останній стації Хресної Дороги, наше життя немов би зупиняється в очікуванні недільного ранку, коли знову побачимо славу Божу.

Пам’ятаймо: Христос не помер, він живий у наших серцях, Він живе у наших сім’ях і родинах, Він у ближньому, що приходить до мене. Навіть будучи покладеним у гробі, Він випромінює любов, дарує благодать і з нетерпінням чекає відповіді від мене і від тебе.

Ми дуже хочемо, щоб, у цей час, коли не можемо бути присутні фізично у рідному для всіх нас храмі, все ж таки в духовний спосіб були біля гробу, де покладено нашого Господа. Для Вас ми транслюватимемо відправи Страсної П’ятниці та щиро запрошуємо приєднатися до спільної ONLINE молитви:

8:00 год. – Вечірня з виставленням Плащаниці

18:00 год. – Єрусалимська утреня

22:00 год. – Акафіст до страстей Христових

ONLINE Богослужіння Страсного тижня – ВЕЛИКА П’ЯТНИЦЯ

Завдяки сучасним технологіям Ви також можете написати своє намірення на молитву, скоpиставшись посиланням.

Також будемо вдячні за Вашу добровільну пожертву на Святу Літургію. По можливості пожертву можна надіслати на рахунок нашої парафії або ж сканувавши QR-код

Отримувач:

УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці

ЄДРПОУ:

Р/р: UA703366770000026008374653001

‎АТ КБ»Приватбанк»

Призначення платежу: Добровільна пожертва нецільового призначення

ONLINE Богослужіння Страсного тижня – ВЕЛИКА П’ЯТНИЦЯ

Нехай Господь благословить і береже Вас та Ваші родини!

Чекаємо Вас на молитві ONLINE