Страсна субота – це переддень Воскресіння. Сьогодні наш Ісус самотньо спочиває тілом у гробі, запечатаному каменем.

Але попри все це, Він споглядає в цю мить на кожного з нас, на те, чим ми зайняті, про що думаємо, де є наше серце у передсвятковий день Великої Суботи.

Богослужіння цього дня наповнені надією на те, що зі сходом сонця у недільний ранок світ заживе новим життям, а ми, осяяні світлістю Христової перемоги, широко відкриємо дверцята свого серця для Воскреслого Ісуса.

Будучи кожен у своїх домівках, пориньмо духом у наш порожній храм, де посеред тиші та мовчання спочиває покладений у гробі Ісус. Нехай не буде Він сам один, молімося в родинному колі. З нетерпінням очікуймо першого промінчика недільного Світла, яке силою Божою та нашою вірою покладе кінець тій страшній недузі, що в цей час нападає на людину. З Богом ми переможемо.

ЗАПРОШУЄМО ДО ONLINE молитви у Велику Суботу на нашій сторінці Facebook.

8:00 год. – Вечірня з Літургією св.. Василія Великого

ONLINE Богослужіння Страсного тижня – ВЕЛИКА СУБОТА

________________________________________________________________________________________________

Завдяки сучасним технологіям Ви також можете написати своє намірення на молитву, скоpиставшись посиланням.

Також будемо вдячні за Вашу добровільну пожертву на Святу Літургію. По можливості пожертву можна надіслати на рахунок нашої парафії або ж сканувавши QR-код

Отримувач:

УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці

ЄДРПОУ:

Р/р: UA703366770000026008374653001

‎АТ КБ»Приватбанк»

Призначення платежу: Добровільна пожертва нецільового призначення

ONLINE Богослужіння Страсного тижня – ВЕЛИКА СУБОТА

Нехай Господь благословить і береже Вас та Ваші родини!

Чекаємо Вас на молитві ONLINE