Дорогі наші парафіяни! Ось і настав цей величний день Пасхального торжества. Ми радо вітаємо всіх Вас із світлим празником Христового Воскресіння.

Нехай славна перемога Ісуса над гріхом та смертю, буде і для нас перемогою над злом та хворобою у цей не простий час випробувань.

Радіймо сьогодні  бо «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував».

Щиро запрошуємо Вас до ONLINE молитви Пасхальних Богослужінь на нашій сторінці Facebook:

7:30 – Надгробне. Пасхальна Утреня. Божественна Літургія Івана Золотоустого. Благословення пасок;

11:00 –  Божественна Літургія Івана Золотоустого. Благословення пасок.

Завдяки сучасним технологіям Ви також можете написати своє намірення на Пасхальну Святу Літургію, скоpиставшись посиланням.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Також будемо вдячні за Вашу добровільну пожертву на Святу Літургію. По можливості пожертву можна надіслати на рахунок нашої парафії або ж сканувавши QR-код

Отримувач:

УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці

ЄДРПОУ:

Р/р: UA703366770000026008374653001

‎АТ КБ»Приватбанк»

Призначення платежу: Добровільна пожертва нецільового призначення

Нехай Господь благословить і береже Вас та Ваші родини!

Чекаємо Вас на молитві ONLINE