7 листопада на нашій парафії відбувся онлайн табір під назвою «Be a light for all to see».

Впродовж години часу діти познайомилися з усіма учасниками, переглянули відео про святого у «джинсах, кросівках і спортивному светрі» – Карло Акутіса, якого Католицька Церква нещодавно проголосила святим. Цікавий факт: у таборі взяли участь діти з 5-и областей України: Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька та Київська.

На прикладі звичайного гарбуза аніматори показали, як Господь може допомогти людині стати святою: Господь піднімає людину, омиває від бруду гріха, забирає погані зерна, прикрашає душу людини Своєю присутністю, дозволяє поглянути на світ Його очима, побачити добро навколо себе та ділитися Доброю Новиною з іншими людьми. Господь поміщає своє світло в кожного із нас, отже ми можемо світити для світу. «Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, побачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на Небі.» Мт. 5,16.

На завершення діти отримали завдання – власноруч виготовити гарбуз, щоб кожен з них пам’ятав, що Бог хоче, аби ми світили своїми добрими вчинками для всіх людей.

Після проведеного голосування у соцмережах, найкраще із завданням впоралася Михасюта Наталія з Коломиї, яка і отримала приємний подарунок від організаторів табору.

Щиро дякуємо за вашу працю та спільно проведений час!