Нині Христова Церква святкує торжество архистратига Михаїла і всіх небесних безтілесних сил.

Для людей ангели є образом тої досконалості, до якої ми покликані прямувати впродовж нашого життя. Вони є благовісниками найбільших тайн і посланцями Божими, які моляться до Бога за нас.

То ж не дивно, що Святе Письмо називає ангелів: «служебні духи, що їх посилають до послуг тим, які мають успадкувати спасіння» (Євр. 1, 14), бо вони справді служать нашому спасінню охоче й з любов’ю.

Сьогодні наша парафіяльна родина традиційно вітає отця-пароха Михайла Клапківа з іменинами.

Сердечно вітаємо вас, дорогий отче! Бажаємо вам, щоб ангел-охоронець завжди оберігав вас та провадив дорогою святого священства. Божого вам благословення, щедрих дарів для душі і тіла та радості в служінні нашій парафіяльній спільноті.

Дякуємо вам за невтомну працю у Христовому винограднику. Нехай благодать Господня завжди перебуває з Вами на многії та благії літа!