Недільна школа для дітвори віком до 8 років.

Цієї неділі у нашому храмі знову відновили катехизацію для дітей дошкільного віку! Маляткам у цікавій формі пояснювали про Марію,яка отримала від ангела Гавриїла благу вість про те,що Вона народить дитятко, Сина Божого!

Нашим катехитам допомагала фігурка ангела,передаючи ангела один одному дітки познайомились між собою,далі була сама історія Благовіщення за допомогою перегляду християнського мультфільму та цікаві «питання-відповіді»,щоб усі могли запам‘ятати суть Біблійної історії.

Згодом усі разом розмальовували тематичні малюнки та отримали домашнє завдання - бути чемними,а батьки мають це контролювати за допомогою персонального листа послуху,щоб ангел міг перевірити наскільки дітки слухняні.

Батьки будуть нотувати хороші вчинки та старання діток,які на наступному заняття катехити мають перевірити,це своєрідний стимул для діток,щоб отримати подарунки від ангела😇 Радо запрошуємо ваших діток приєднуватись до занять,які відбуваються щонеділі після дитячої Літургії.