Читаємо Святе Письмо разом : (1 до Солунян, 1 глава)/ Говорили про Віру, Надію і Любов, піст як велику працю, Благодать Божу як для грішника, так і для праведника, Бога справедливості і милосердя водночас, каяття, дружбу, підтримку, упадки, навернення.

Наші роздуми: «Бог має погану пам‘ять». Тобто не пам‘ятає наші негідні вчинки. (якщо ми звісно покаялись)

Піст - час праці над душею, а не очікування на смачну ковбасу, яку нарешті можна буде з‘їсти на Великдень

Маємо брати приклад з Ісуса, котрий падав під хрестом, але не зупинився.

Пекельні ворота Церкву не подолають, бо Церква - це всі МИ.

Труднощі легко переносити, коли є радість: спочатку шукаєш радість,тоді повертаєшся і вирішуєш труднощі. А ще важливо, щоб поряд був той, хто зможе розрадити, підтримка в друзях, нашій спільноті.

Ми відповідальні один за одного.

Якщо я добровільно відмовився від Бога, моє майбутнє очевидне, а якщо ж я знаю, що впав і мені болить, якщо я люблю Бога, то йду до Нього, каюсь і прошу прощення, щоб зарахував мене Господь до овечок своїх.

Цитата вечора: І ви стали наслідувачі нам і Господеві, слово прийнявши в великому утискові з радістю Духа Святого (1 Сол. 1:6)