Пізнаємо Бога разом,бо це круто. Ходи з нами,йти за Ним – цікаво.

Друзі,привітик!Або,як ми частіше вітаємось Слава Ісусу Христу, а коли пишемо, то скорочуємо «СІХ» Хочемо більше розповісти про себе!Ми - це дитяча спільнота Парафії Різдва Пресвятої Богородиці «Скеля нашого спасіння»- це назва спільноти. Разом ми пізнаємо Бога,читаємо святе письмо,вчимося,радіємо,просто дружимо один з одним,а найголовніше з Ним – Ісусиком.

Метою сворення нашої спільноти є показати вам,друзі,що Церква та Бог - це не щось не для нас, для старших та занудних,а що це - круто та весело,що це неабиякий стан душі,що це місце,де тебе люблять,а твій Найголовніше Друг завжди чекає у гості,завжди радіє тобою,завжди готовий допомогти та втішити твоє серце!Цим коротеньким відео ми якраз це й показуємо,а далі більше...пішли за Ним разом.