У суботу, 3 липня 55 паломників від Парафії Різдва Пресвятої Богородиці вирушили до селища Страдч у Львівській області.

Цьому невеличкому селищу ми завдячуємо за те, що воно нам подарувало двох блаженних, які віддали своє життя за Христову віру - це о. Микола Конрад та дяк Володимир Прийма. На цій, зрошеній кров'ю мучеників землі, ми мали Божественну Літургію, де кожен у молитві приніс до Бога прохання та намірення. Опісля ми мали невелику перекуску та вирушили на одну із найдовших Хресних дорів у Європі.

Ця парафіяльна проща до благодатного місця дарувала неймовірні емоції і навіть дощ не став на заваді. Дякуємо Богу за все!

Дякуємо усім парафіянам, які взяли участь у прощі та радо запрошуємо усіх бажаючих долучатися до наступних поїздок.