Минулої неділі парафіяни нашого храму взяли участь у богослужіннях з нагоди празника Пресвятої Євхаристії.

Цього дня Церква звертає наш погляд на найбільший дар, що ми маємо від Бога - Його Тіло і Кров під видами хліба і вина, що їх побожно приймаємо на кожній святій літургії.

1 до Корінтян: 11,28: «Хай, отже, кожний випробує себе самого, і тоді їсть цей хліб і п'є цю чашу.» Апостол Павло нас застерігає, щоби кожен гідно приймав Ісуса Христа, тому при потребі, вірні спочатку приступають до Таїнства Покаяння. Євангеліє від Йоана: 6, 48-50: «Я - Хліб Життя… Хліб, що з неба сходить, щоб той, хто його їстиме, не вмер». Життя з Богом не розпочинається в Небі, але кожен з нас, приймаючи Святе Причастя, вже тут на землі, перебуває у єдності з Господом.

Особливістю свята Пресвятої Євхаристії є урочистий обхід навколо храму зі Святими Дарами, в якому бере участь вся парафіяльна спільнота, таким чином показуючи Небесному Отцеві глибоку віру. Спаси нас, Сину Божий, що живиш нас плоттю і кров’ю Своєю!