З 31 липня по 5 серпня діти провели християнський відпочинок.

Далека дорога тільки сприяла нашому відпочинку, адже діти вповні насолодились цією 5-и денною пригодою, з головою поринувши у захопливу атмосферу літньої мандрівки.

Впродовж табору дітвора встигла позмагатись командами у численних іграх та конкурсах, демонструючи всі свої таланти. Особливою частиною таборового дня стала вечірня програма, до якої команди готувались протягом дня.

Також варто сказати про духовне наповнення: кожного дня у таборі лунала молитва святої Літургії та вервиці, а в обідній час діти перебували на катехизації.

Безмежно радіємо присутності кожної дитини, адже ті емоції та відчуття, сльози та усмішки дітей, справді є для нас дорогими, бо для них це спогади на все життя, а для нас – чудова нагода бути разом з дітьми біля Бога. Впевнені, що табір – це найкраща можливість цьому навчитись.

Дякуємо аніматорам, які провадили дітей та намагалися бути для них наставниками та друзями.

Бажаємо всім учасникам табору ніколи не втрачати зв'язок з Богом, завжди помічати Його присутність у своєму житті та стати вірними Христовими апостолами!

З нетерпінням чекаємо вас у нашому храмі!