З 8 по 15 серпня парафіяни нашого храму спільно з отцями перебували у паломницькій мандрівці до місця об'явлення Пресвятої Богородиці.

Цей час був  досвідченням великої Божої любові до нас, що у цьому святому місці торкнулася наших сердець через заступництво найдорожчої Небесної Мами.

Кожного дня ми спільно молилися вервицю, брали участь у вечірній молитовній програмі та відвідували місця об'явлення.

Особливим часом паломництва була зустріч із "сусідами" Пресвятої Богородиці в Меджугор'є - Патріком та Ненсі, що поділилися з нами своєю історією життя.

Непростим випробуванням для нас була Хресна хода на вершину гори Кріжевац, коли через роздуми над Страстями Господніми наші серця пробуджувалися до покаяння та навернення.

Закликом цієї мандрівки було віддати всі свої турботи, переживання та хрести в Божі руки.

Дякуємо Богові за прекрасний час, проведений у спільноті, за можливість бути на цьому святому місці, та наповнити себе цілющою водою з джерела святості, яким є наш люблячий Господь.