Сьогодні Церква в молитвах оспівує Преображення Ісуса Христа на горі Тавор.

В той час, коли Ісус взяв зі собою учнів та Преобразився на горі, апостоли почули голос Отця: "Це мій улюблений син, якого я вподобав. Його слухайте!". Господь дає людям одну заповідь: слухайте Бога, подібно, як Адам і Єва отримали наказ від Бога в раю.

Бо кожен гріх - це є непослух Богові. Чи керуємось ми словом Божим у нашому житті? Чи вміємо чути його голос у молитві, в тишині свого серця? Господь нас закликає довіритися йому.

Подія Преображення Спасителя нам пригадує про мету нашого земного життя - осягнути вічне життя з Богом у Царстві Небесному.

Цього дня вірні традиційно приносять до храму першоплоди - працю своїх рук, дякуючи Богові за Його щедрі дари.

Нині наша парафіяльна спільнота в особливіший спосіб складає подяку за служіння о. Роману Кузьмінському та сестрі Надії, які протягом тривалого часу трудилися на славу Божу, дбаючи про добро та красу Господнього храму. Нехай Господь надалі провадить вас дорогою святості!

Від імені всіх священиків нашого храму щиро вітаємо всіх парафіян та прихожан з цим прекрасним святом!