Сьогодні в нашому храмі відбулася урочиста Божественна Літургія з нагоди початку навчального року.

Очолив моління для ректорату, викладачів та студентів ПНУ ім. В. Стефаника о. Микола Шиманський, який під час вітального слова наголосив на тому, що навчаня є необхідною частиною нашого життя, оскільки людина має мудро керувати Божими дарами.

Початок нового навчального року - час великих можливостей та випробувань. Саме тому так важливо його почати, продовожити та завершити з Божою опікою та підтримкою.

Сьогодні випрошуємо в Господа ласку успішного навчання для студентів та доброго і мудрого проводу для викладачів.

Всіх вітаємо зі святом та бажаємо плідного і Богом благословенного навчального року!