Ось уже не перший рік, у нашому храмі відбувається катехизація дітей до першої Сповіді та урочистого прийняття св. Причастя.

На уроках дітки завжди дізнаються щось нове про Бога та створений Ним світ, вивчають молитви і навіть знаходять час на цікаві ігри. Навчання не обмежується працею на уроці, адже щоразу діти повинні виконувати домашнє завдання.

Додамо, що цього року, на парафії для катехизації  сформовано 5 груп, а загальна кількість діток більше як сто осіб.

Народне прислів’я говорить нам: «Що посієш, те й пожнеш». Діти – це саме та нива, яка прагне зерна доброї науки. Тож складаємо щиру подяку батькам за сприяння у навчанні своїх діточок катехизму та нехай всіх нас благословить Господь.

Катехизація триває протягом цілого навчального року. Для запису просимо звертатися безпосередньо до храму, чи за тел. 096 61 19 515 - о. Віталій.

Урок у 3-а класі, 12-ї школи:

Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя:

Так наші дітки готуються до першої Сповіді та урочистого Св. Причастя