Вівтарна дружина — спільнота хлопців віком від 10 до 15 років, основним завданням якої є служіння біля вівтаря, допомога священику під час Богослужінь, а також дбати про чистоту і красоту своїх душ та «Святилища», в якому перебувають на Богослужіннях. Зобов’язані добре знати символіку Господнього храму та обряди проходження різних Богослужінь, які вивчають на спільних зустрічах зі священиком. При нашому храмі «Різдва Пресвятої Богородиці», спільнота «Вівтарної Дружини» існує з вересня 2014 року.

На сьогоднішній день, вона налічує одинадцять хлопців, які кожної неділі та свята відвідують Службу Божу, прислуговують біля вівтаря, виконують уряд свіченосця, та подають кадило. Зустрічі з учасниками дружини, відбуваються кожної суботи о 14:00. З цієї нагоди, ми радо закликаємо батьків, залучати своїх дітей до служіння у Церкві.

ФОТОАЛЬБОМ

Перемога уміні-футбольному турнірі на кубок Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ: