Рух «Матері в молитві» розпочався в Англії в 1995 році. Дві бабусі, Вероніка та її братова Сандра, ведені Господом, вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері поручили Йому опікуватися дітьми, віддали Йому свій материнський біль, щоб Він пролив Своє благословення на їхніх дітей.

Цей Рух поширився по цілому світу. Сьогодні він існує у 80 країнах світу. Спільнота «Матерів у молитві» при храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» почала своє існування у році, та по сьогоднішній день проводить щотижневі зустрічі духовні науки, що середи після вечірньої Служби Божої. Також кожного року наша спільнота бере участь у Архієпархіальному з’їзді спільнот матерів з усік куточків нашої Архієпархії, які неодноразово проводилися у нашому храмі. Всіх бажаючих радо запрошуємо приєднатися до нашої спільноти «Матері в молитві», молитися разом з нами за наших дітей, за наше майбутнє.

Господь чекає, щоб ми прийшли до Нього з молитвою за дітей. Єднаймося в молитві — і ми врятуємо наших дітей. Молитва матерів змінює світ!