Апостольство молитви до Найсвятішого Серця Ісусового виникло в 1844 році в південній Франції в єзуїтській колегії у місті Вальц серед студентів. За п’ять років в 1849 році нове товариство було потверджене місцевим єпископом та віддане під провід оо. Єзуїтів. Папа Пій ІХ потвердив «Апостольство молитви» тричі в 1866, 1879, 1896 роках. Найновіший статут товариства був потверджений папою Павлом VI в 1968 році, наново потверджений папою Іваном Павлом ІІ. На сьогодні товариство налічує понад 50 мільйонів членів у ста країнах по цілому світі. В Україні товариство «Апостольство молитви» діє під проводом та опікою оо. Василіян, а розпочинало свою діяльність ще у 80-х роках ХІХ століття.

При  нашій парафії «Різдва Пресвятої Богородиці», Апостольство молитви до Найсвятішого Серця Ісусового діє з 22 грудня 2005 року. Ще до будівництва нашого храму, зібрання Апостольства молитви проводились в каплиці.

На даний час, є дві групи Апостольства молитви. Перша група складається з двадцяти чоловік, які відмовляють кожного дня чотири таїнства молитви на  вервиці. Кожен член Апостольства молитви, відмовляє одну десятку вервиці в день (1 «Отче Наш» та 10 «Богородице Діво»). Намір молитви є установлений спільнотою.

Сьогодні перед нами стоїть завдання укомплектувати другу групу для молитви, яка зараз налічує п'ять чоловік. Тож радо запрошуємо всіх бажаючих прихожан нашого храму приєднуватися до нашої спільної молитви на прославу Найсвятішого Серця Христового.

Головна мета діяльності товариства:

• Заохочення людей до духовного й апостольського життя, та посильного служіння потребам Церкви на місцях.
  • Вшанування Найсвятішого Серця Христового та Пресвятої Євхаристії.
  • Вшанування Пресвятої Богородиці, практика щоденної молитви на вервиці.
  • Регулярне вшанування перших п’ятниць кожного місяця участю у Св. Літургії, святих тайнах Сповіді та Причастя.
  • Особливе святкування літургійних свят Пресвятого Серця Ісусового, Непорочного Серця Марії та свята Христа Царя.
  • Поглиблення знань про нашу католицьку християнську спадщину шляхом організації молитовних, біблійних, апостольських зустрічей.

Члени «Апостольства молитви» зобов’язуються:

• Молитися у загальному й місійному намірах Святішого Отця, та намірах визначених місцевим проводом товариства.
  • Відмовляти щоденно приписані товариством молитви, молитися на вервиці.
  • Щовечора робити іспит сумління з прожитого дня.
  • Впродовж тижня брати участь у Св. Літургії та приступати до Св. Причастя.
  • Кожної першої пятниці, брати участь у Св. Літургії та адорації Святих Тайн.
  • Кожен член товариства «Апостольство молитви» може отримати духовні ласки відпусту за звичайних умов (Сповідь, Св. Причастя, молитва в наміренні Святішого Отця): у день прийняття до «Апостольства молитви»; у празник Серця Христового, Царя Христа, Непорочного Зачаття Марії; в першу п’ятницю, першу суботу, й першу неділю кожного місяця; у день свого святого заступника, якого визначає місцевий провідник товариства і оголошує в «Місіонері»; та моменті по-християнськи прийнятої смерті.

Кожен член товариства — це апостол, який практикує й поширює вшанування Пресвятого Серця Христового, як виразного знаку Божої спасительної любові до усього людства.