Слава навіки! Отець Руслан довший час не править Святі Літургії у нашому храмі, так як Він є призначений на інше місце служіння у нашій Архієпархії.

Воістну Воскрес! У нашому храмі впродовж цілого місяця травня, щодня відправляються молебні до Пресвятої Богородиці. А саме: 8:45 - зранку, та 18:45 - ввечері(одразу по завершенні Служби Божої)

Слава навіки! Так, при нашій Церкві діє Консультативний центр «За тверезість життя» створений для допомоги залежним від алкоголю та членам їхніх сімей. Зустрічі відбуваються щосереди, у нижній частині нашого храму. Також, про зустріч можете домовитись за телефоном: 0677055297 о. Ярослав.

Якщо стосується питань парафіяльних, то ви можете зв’язатися за таким номером телефону: 0975250835. Якщо ви хочете отримати відповіді на питання морально-духовної проблематики, то контактуйте за таким номером: 0976179448.

У Івано-Франківську є о. Володимир Лось, який є екзорцистом. Спілкування із екзорцистом відбувається через особисту зустріч, де він може бачити людину, біля неї молитися. Інтернет, не є тим місцем, де має відбуватися спілкування людини із екзорцистом.

У нашому храмі вже 2 роки започаткована Золота книга тверезості. На даний час уже вписано близько 920 людей, які через особисте відречення від алкоголю, чи це на певний період,  чи на ціле життя, зробили жертву в наміренні залежних від алкоголю людей. Ще раз хочу пригадати, що таке Книга тверезості і для чого вона призначена. Сьогодні Золота книга тверезості - це благословенна духовним проводом Церкви духовна зброя проти гріха пияцтва, велика поміч для визволення з хвороби алкогольного узалежнення.

Навіщо складати присягу в Золоту книгу тверезості? Кожен християнин, який є вільним від алкогольного узалежнення, може відмовитися від споживання алкоголю в наміренні зцілення близької особи або осіб, що страждають від алкогольного узалежнення. Оскільки ця недуга є глибоко духовної природи, то і жертва відмови від споживання алкоголю є цінною в очах Бога.

Християнин, добровільно відмовляючись від споживання алкоголю, через таку жертву засвідчує перед Богом, що справді вболіває за поневолену духом пияцтва людину, і з любові до неї бере на себе терпіння в намірі, щоб Господь прийняв жертву і дарував зцілюючу силу хворій людині.

Передподружня катехизація у нашому храмі проходить по понеділках та четвергах кожного тижня, о 18:00 год. Кожна подружня пара має пройти 10 передшлюбних наук, вкінці скласти іспит із розуміння Таїнства Подружжя та основ християнського життя.

На даний час у нашому храмі не проходять реколекції, але в найближчому часі  ми плануємо проводити реколекції, особливо перед храмовим святом, а також по можливості для молоді, подружніх пар, та для спільнот, як «Матері в молитві». Про дату  та години ми будемо повідомляти через наш сайт, дошку оголошень та після Божественних Літургій.

Приступити до Таїнства сповіді у нашому храмі можна щоденно після Божественної Літургії. А прийняти Св. Причастя на наступній Божественній Літургії після Сповіді. Або, будучи на Св. Літургії,  яку маємо уважно вислухати, потім приступити до Сповіді, а опісля прийняти Св. Причастя! Під час Літургії священики нашого храму стараються не сповідати задля того, щоб вірні могли брати активну участь Літургії і повністю бути зосередженні на цій молитві Церкви.