Сповідь була і залишається дійсною. Але краще це питання уточнити у священника який дав цю покуту, або ж підійти до будь якого іншого священника, та більш детальніше розказати суть справи. 

Дорога Оксано, не переживайте, нічого страшного. Якщо капнуло на бороду, то можна одразу ж обережно повитирати рушничком з яким причащає священник. Шарф найкраще буде в тому місці де капнуло запрати та воду після цього вилити десь у вазон. 

Цілком очевидним є те, що фільм, який Ви завантажуєте безкоштовно є чиєюсь власністю - продуктом, на який були витрачені певні ресурси. Чи він опублікований в інтернеті з дозволу автора, сумніваюсь. А отже, його у нього вкрали. Крадіжка - це гріх? Звідси і відповідь на ваше запитання. 

Воістину воскрес! Гріх з якого Ви вже сповідалися і більше після сповіді не повторювали, на наступних сповідях повторювати непотрібно. Він уже є прощений Богом тож і вам слід залишити його в минулому. Бо як ви і сказали, це може бути з нашої сторони виявом недовіри до Бога. 

Слава навіки! Дорога Аліно, щоб добре приготуватися до першої у своєму житті сповіді, можна прочитати для себе короткий взірець доброї сповіді, який допоможе краще зрозуміти ту чи іншу заповідь Божу чи гріхи, що їх могли допуститися проти Бога. Ще краще, це заздалегіть підійти до храму та домовитися зі священником про Сповідь, щоб можна було виділити достатньо часу для цієї святої Тайни. Це можна зробити також скориставшись контактами, що подані на сайті.

Думаю, що не варто робити такі категоричні висновки щодо всіх Ваших попередніх сповідей. Однак на наступній сповіді обов'язково визнайте цей гріх та уточніть, що з нього ще не сповідалися через своє незнання. На майбутнє, готуючись до Сповіді, використовуйте спеціально розроблені церквою зразки іспиту сумління (допомагає пригадати та проаналізувати гріхи) для кращої підготовки до сповіді. 

Відбувати саме так, як її сказав священик. Та якщо Ви маєте на увазі щось інше, прошу описати більш детальніше Ваше запитання.

Сповідь - це особлива мить, коли ми отримуємо Боже прощення, духовну радість та Божу силу, яка діє в нас через освячуючу ласку. Тож як кожен священник із своєї сторони так і ми зі своєї маємо зробити все, щоб ця сповідь була якнайкращою. Краще говорити все так, як було. Тобто, не треба сповідатися з того, чого не робив. Якщо сумніваюся чи робив якийсь гріх чи ні, то так і скажімо: "Отче, точно не пригадую чи був цей гріх за період від останньої сповіді чи ні. І тоді назвімо сам гріх." На майбутнє звісно ж старайтеся бути уважнішим. У цьому нам допомагає щоденний іспит сумління, який маємо робити перед сном. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Так, звісно. У нашому храмі є можливість приступити до сповіді щодня після Служби Божої. (8:00, 18:00 - будні, 9:00, 11:00, 18:00 - неділя чи святкові дні). Також, щоденно, у храмі є священник, тож посповідатися можна і протягом дня. 

Славімо Його! Не хочу говорити, що сповідь була не дійсна, просто на майбутнє, знайте, що на сповіді краще називати все своїми іменами, щоб не було потім докорів сумління, що щось не так сказали, щось не договорили, і. т. д...

Але, користуючись нагодою, хотів би заохотити Вас, до дещо іншого, а саме,  до життя у чистоті. Коли ви зустрічаєтесь з дівчиною, ви маєте розуміти, що нагода до гріха нечистоти, це є провокація від лукавого, який хоче, намовивши нас на гріх, якнайбільше віддалити від Бога. І кожного разу коли ми грішимо, ми тим самим вибираємо гріх, насолоду, егоїзм, а прикриваємо це тикими словами як кохання, довіра чи "у нас все серйозно".

Правдива любов між хлопцем і дівчиною  - це життя у дошлюбній чистоті, бо хоч може це і важко, однак це показує якими Ви є насправді, один перед одним, та яка із вас буде в майбутньому сім'я. Подумайте над цим, якщо справді прагнете любити.  З молитвою, о. Віталій.