Діти, які пройшли курс підготовки до першої Сповіді, а отже розуміють, що кожен поганий вчинок - це непослух Богові, мають як і дорослі практикувати часту сповідь, маючи перед собою добрий приклад своїх батьків.

З цього випливає, що дитина не може приступати до Святого Причастя зовсім не сповідаючись. Слід навчати дітей про важливість та значення сповіді, щоб кожного разу сповідаючись, дитина пам'ятала, що це її перепрошення Бога за свої гріхи,а разом з тим і запрошення Його до свого серденька у Святому Причасті.

Слава навіки! Дорога Ірино, про цей випадок слід було одразу ж повідомити священика, який відправляв Літургію, в іншому разі зробити все, щоб уникнути зневаги Святих Тайн. ( частину одягу де впало Святе Причастя запрати, воду можна вилити у вазони). На майбутнє, протягом якогось часу нехай дитина причащаються тільки Кров'ю Господньою, про що слід попередити священика перед прийняттям Св. Причастя. 

Сповідь - це є особиста річ. Ніхто не може змушувати до сповіді. Іншим питанням є чи у ваших зустрічах був присутній гріх, адже поцілунок між двома закоханими людьми не є заборонений Церквою і не вважається гріхом. Хіба що він є таким, що провокує гріх нечистоти (думки, доторки та інше). Казати їй цього чи ні? Якщо був гріх і впевнені, що вона з нього не сповідалась, то можете порадити. 

Святотацтво - це свідоме затаювання гріха. Так як Ви не знали чи це гріх, але потім дізнавшись визнали його у сповіді, тоді немає жодного гріха в цьому. Однак, в таких випадках краще на сповіді відразу говорити Ваші сумніви, для того щоб їх усунути. Запитавши на сповіді, вже напевне будете знати гріх це, чи ні. 

Євхаристійний піст в нашій Церкві триває щонайменше одну годину до початку Служби Божої.

Партикулярне право УГКЦ говорить:

Кан. 93
(кан. 713, § 2 ККСЦ)
§ 1. Участь вірних у Пресвятій Євхаристії включає належну особисту молитовну підготовку та євхаристійний піст, яким є утримання від споживання їжі впродовж щонайменше однієї години перед початком Божественної Літургії. Вживання природної води та ліків не порушують євхаристійного посту.

Немає жодної перешкоди для участі дівчини чи жінки у спільній молитві, богослужіннях, коли у неї менструальна кровотеча.  Дівчина чи жінка  має право причащатися, приймати інші Святі Таїнства Церкви. Менструація ніколи не була і не буде перешкодою для дії Божої Благодаті, щодо свого улюбленого творіння - жінки. Жінка під час свого менструального циклу може і запрошена активно жити по-християнськи, у тому числі черпати духовну силу і змінювати себе зсередини завдяки всьому, що пропонує їй церковне середовище. Отже, менструація є природним циклом організму жінки. Такою Господь сотворив жінку, а все, що Господь сотворив було дуже добре (див. Книга Буття. 1. 31). Тому жодної перешкоди приступати в цей час до Св. Тайни Сповіді чи Святошго Причастя немає.

Якогось припису закону, що  забороняє вживання їжі перед Сповіддю у нашій Церкві немає. Однак не слід забувати про євхаристійний піст перед прийняттям Святого Причастя. Про особливості євхаристійного посту читаємо у Партикулярному праві УГКЦ:

Кан. 93 (кан. 713, § 2 ККСЦ)

§ 1. Участь вірних у Пресвятій Євхаристії включає належну особисту молитовну підготовку та євхаристійний піст, яким є утримання від споживання їжі впродовж щонайменше однієї години перед початком Божественної Літургії. Вживання природної води та ліків не порушують євхаристійного посту.

§ 2. Вірних заохочується до інтенсивнішого молитовного правила та дотримання строгішого євхаристійного посту, зокрема до приймання Пресвятої Євхаристії натще.

Слава навіки! Звичайно, Бог бачить серце кожної людини і бажання відвідувати храм і я переконаний, що Господь тішиться, що ви не покидаєте Його тоді, коли немає можливості завжди приходити до Божого храму. В міру можливості старайтеся прикласти зусиль, та все ж потрапити на Святу Літургію.

Можливість сповідатися у вашому випадку в греко-католицькому чи римо-католицькому храмі є тоді, коли ви дещо володієте іноземною мовою, тоді перелік гріхів варто було б записати, та перед священиком їх визнати прочитавши, також перед сповіддю варто попередити про те, що ви не ідеально володієте іноземною мовою та є приналежними до УГКЦ.

До кінця не зрозуміло, що тут мається на увазі. Можу порадити вам, коли на наступний раз не будете розуміти зміст питання перепитайте священика, щоб він уточнив, суть питання.

Відповідь на питання як часто приступати до Сповіді лежить в глибині серця і сумління кожної людини. Коли людина вчинила важкий гріх, вона обов’язково має сповідатися перше чим приступати до Причастя. У випадку легкого гріха необхідно збудити щирий і досконалий жаль за скоєний гріх і тоді приступати до св. Причастя, при цьому мінімум раз в місяць приступати до св. Сповіді.  Тому, що легкий гріх несе у собі небезпеку віддалення від Господа, збайдужіння і може привести до важкого гріха.