Слава навіки! Так, може, немає жодної перешкоди для неї свідчити на Вінчанні. 

Слава навіки! Дорога Тетяно, питанням уневажнення церковного шлюбу займається церковний трибунал. В Івано-Франківську, він знаходиться по вул. Василіянок, 64. 

Скидую контакти: http://ugcc.if.ua/mytropolychyi-trybunal.html 
Там вам більш дектально розкажуть про цю процедуру. З молитвою за Вас, о. Віталій

Радий за Вас, що хочете, щоб ваша любов була благословенна Богом. Вважаю, що прохання чи тим більше ультиматум матері чоловіка немає в собі ніякого підгрунтя. Адже подружжя - це найперше спільні рішення чоловіка і жінки, тим більше ті, що стосуються подальшого проживання. Тож підтримуйте одне одного у  цьому та всіх інших рішеннях. Постарайтеся поговорити з мамою, та навіть якщо кожен залишиться при своїй думці, нехай це не впливає на ваше рішення одружитися. 

Воістину воскрес! Звісно може. 

Можна, однак усі основні частини Святої Тайни Подружжя, такі як: запитування наречених, освячення обручок, присяга чи накладання вінців,  має уділяти священник УГКЦ. 

Дорога Христино, питанням уневажненням церковного шлюбу займається церковний трибунал, що в м. Івано-Франківську, по вул. Василіянок 64. Тут отримаєте всю інформацію: http://ugcc.if.ua/mytropolychyi-trybunal.html 

Якщо Ви хочете повінчатися у греко-католицькій церкві, то рішення про уневажнення попереднього подружжя має бути видане церковним трибуналом УГКЦ. 

Розумію дилему з якою ви зустрілися. З точки зору католицької церкви, ви сказали усе вірно. Однак, думаю вам було б добре самим вирішити це питання перш ніж вінчатися. Господь не хоче, щоб через відмінність віросповідання ми між собою сварилися чи входили у непорозуміння. Вирішуючи дану проблему, можете прийти до отця на духовну розмову, порадьтеся добре між собою, де будете мешкати, до якого храму будете ходити і відповідно у якій конфесійній приналежності будете виховувати своїх дітей. 

Думаю Ви і самі розумієте, що такий шлюб буде не правильний. Тож, плануючи своє майбутнє, перше, про що варто подумати, це чи буде в ньому місце для Бога. Зараз добре було б звернутися до церковного трибуналу та розпитати про можливість уневажнення попереднього подружжя. 

 

Слава навіки! Так, проходження передподружньої катехизації є обов'язковою умовою. У нашому храмі передподружня катехизація триває 5 тижнів. (10 наук, 2 зустрічі на тиждень). Щодо організаційних питань які стосуються Святої тайни Подружжя, просимо зголошуватися безпосередньо до храму.