Можна. Копію свідоцтва про народження можна донести і після Хрещення. 

Так, може. 

НІ, не може. Цей аргумент не має у собі нічого спільного з молитвою за вашу дитину. Адже давати ім'я дитині - це право її батьків, а не когось іншого. Церква молиться за всіх. 

Відповідний зразок потвердження факту хрещення має Вам дати священик з парафії, де було уділено Святу тайну Хрещення. Також Ви можете звернутися до нашого храму, щоб отримати зразок такого документу.  В іншому випадку, хресні батьки можуть написати таке свідчення в довільній формі вказавши інформацію про те, де та коли відбулось Хрещення. 

Славімо Його! Будьте спокійні, Церква не забороняє. 

Славімо Його! У церковному законі знаходимо канон, який говорить, що для того щоб хтось дозволено виконував завдання хресного батька потрібно щоб він вів життя, згідне з вірою і завданням, яке має прийняти. Цей церковний канон зобов'язує нас жити у християнському подружжі або ж у стані вільному, однак у жодному разі не у так званих відносинах "на віру". Тож справді важливо відповідально віднестися до цього. 

Церква наполегливо рекомендує добре приготуватися до місії хресного батьківства, і справді до цього приготування входить і свята тайна сповіді. Однак, якщо з тих чи інших причин людина опустила цей важливий момент, то нічого не заважає їй посповідатися в будь який інший час, навіть після того як стали хресними. Адже сповіді потребуємо завжди, а не тільки перед якимись важливими подіями у нашому житті. Хай Бог благословить Вас! Дякуємо за запитання.

Слава навіки, так, звісно можуть. 

Немає жодної перешкоди для подружньої пари бути хресними батьками для однієї дитини.  Нехай Господь допомагає Вам бути добрими хресними батьками. 

 

Воістину воскрес! Дорога Ірино, нічого містичного  чи страшного у цьому немає, думаю, це проста необережність. Тож не переймайтеся даремно через цю ситуацію і хто би вам що не казав, не вірте у різні забобони чи народні міфи.