Славімо Його, як на мене, щоб виконувати таку роль на Хресній Дорозі, треба як мінімум старатися наслідувати Ісуса у своєму житті, через дотримання Божих заповідей та християнської моралі. Якщо ж беретеся за цю роль, то нехай Бог допоможе виконати її якнайкраще, адже Хресна Дорога - це не театр і не вистава, а чудова можливість показати всім як Бог нас сильно любить. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Славімо Його! Звісно що так. Тут немає жодної причини, щоб священик міг відмовитися освятити будинок.

Славімо Його! Дорога Тетяно, немає чому переживати, адже нічого страшного не сталося. Раджу вам не надавати якогось духовного значення подібним подіям, а головне, ніколи про тлумачення таких ситуацій не читайте в інтернеті, звертаючись до різних джерел інформації. Як священик, запевняю вас у тому, що ця подія немає жодного знаку, попередження, чи іншого впливу на вас. Тому всі страхи пов'язані з цим слід залишити в минулому. Заохочую вас прийти до храму, щоб священик почитав молитву від страху, приступіть до Святої Тайни Сповіді, Святого Причастя, та памятайте, що Бог нас дуже любить та заступається за кожного хто запрошує Його у своє життя. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Христос народився! Дуже добре, що таке питання у вас виникло, бо справді, ці пов'язки не слід зберігати в жодному разі. Вже не одноразово чув про такі "звичаї", які не мають нічого доброго чи корисного в собі. Все це є чисто людські видумки, я б навіть сказав забобони. Тому, в ближчому часі, раджу їх позбутися, найкраще, віднести на гріб (прикопати), або спалити. З молитвою за Вас, о. Віталій.

Екзорцистом у Івано-Франківській Архієпархії є призначений о. Володимир Лось - адміністратор церкви Святого Миколая, що в м. Івано-Франківську, по вул. Матейка, біля Міської Лікарні №1.

Кожного четверга, з 15:00, в цьому храмі Він проводить молитви для тих, хто цього потребує. Тож, думаю, найкраще буде звернутися до нього саме у цей час.

Щоб замовити "григоріянку"(відправлені 30 Святих Літургій в інтенції (наміренні) однієї особи за померлого, на протязі 30 календарних днів одним, або декількома священиками) думаю слід звернутися до будь якого католицького храму з таким проханням, щоб отримати конкретну відповідь про можливість відслужити григоріянку. При чому це можна зробити як на Україні, так і за її межами, головне, щоб була наша церква.

Слава навіки! Дорога Анно, уже неодноразово чую подібні запитання, зокрема і бачу їх на нашому сайті. Насамперед, слід пам'ятати, що хустка, звичайно ж, сама собою не впливає ні на молитву, ні на наш духовний зріст. Її використання зумовлене давніми і глибокими культурними коріннями багатьох народів. У нашому народі здавна існував звичай, що дівчата до заміжжя не носили хустки, а заміжні жінки завжди покривали голову. В наш час хустка не несе такого значення, як колись, і відсутність хустки не означає чогось негативного. Зовнішній вигляд, безумовно, важливий, і він має відповідати нормам християнської моралі. Та ж і апостол Павло про покривання голови, в листі до Коринтян мовить:  Кожний чоловік, що молиться чи пророкує з покритою головою, соромить свою голову. А кожна жінка, що молиться чи пророкує з непокритою головою, соромить свою голову. (І Кор. 11.4-5)  Важливо прислухатися до наших звичаїв та обрядів, при цьому завжди пам'ятати, що головне, щоб наші серця були щирими і відкритими для Бога і ближніх.

Слава навіки! Немає ніякої заборони позичати весільний рушник. Та важливо все ж зберегти його на пам'ять про щасливий день вашого весілля.

Про походження такого імені можете повідомити господарів собаки, закликавши їх його змінити, хоча впевнений. що таке ім'я не матиме ніякого поганого впливу на собаку чи на його господарів. Щодо спільного життя до шлюбу, то тут важливо також визнати цей гріх у Сповіді.

Немає ніякої заборони на те, щоб ставити на кладовищі електронну свічку.